Operátor ohraňovacieho lisu do oblasti Kesälahti, Fínsko

Miesto
  • Kitee
  • : Fínsko
Druh zamestnania
  • Na dobu určitú 6 až 12 mesiacov
Uzávierka prihlášok
30.11.2022

Chcete začať novú kariéru alebo urobiť ďalší kariérny krok v kovospracujúcom priemysle vo Fínsku? Ak vaša odpoveď znie „Áno“, nenechajte si ujsť túto príležitosť!
Hľadáme skúsených operátorov ohraňovacích lisov pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť Kesla. Táto spoločnosť je popredným expertom v oblasti modernej lesníckej technológie a manipulácie s materiálmi. Pracovisko sa nachádza v oblasti Kesälahti.

Na tejto pozícii budete musieť obsluhovať ohýbacie stroje ovládané pomocou CNC, ako napríklad Aliko 3 m/400 tn (Cybelec), Ursviken 6 m/400 tn (Cybelec) alebo Bystronic 7,2 m/650 tn (ovládanie Bystronic). Na tejto pozícii budete zodpovedať za ohýbanie a tvarovanie a zadávať informácie do stroja pomocou ovládačov CNC. Pracuje sa na základe technických výkresov. V továrni sa vyrábajú diely pre stroje v oblasti drevospracujúceho priemyslu.

Pracovná zmluva je najskôr fixne nastavená na 1 rok, ale existuje reálna možnosť, že po uplynutí tohto obdobia dôjde k uzatvoreniu pracovnej zmluvy na dobu neurčitú. Táto pozícia je na plný úväzok a práca je rozdelená na zmeny – rannú zmenu od 6:00 do 14:00 (pondelok – piatok) a večernú zmenu od 14:00 do 24:00 (pondelok – štvrtok). Okrem toho je možné pracovať aj nadčasy.

Mzda a ďalšie spôsoby kompenzácie (za dovolenku a štátne sviatky) sa vyplácajú podľa kolektívnej zmluvy v tomto priemyselnom odvetví (TES). Mzda sa vypláca dvakrát mesačne. Poskytujeme poistenie pre prípad pracovného úrazu,  úvod do ochrany bezpečnosti pri práci (online formou) a krytie súvisiace so zdravotnou starostlivosťou na pracovisku. V prípade potreby vám poskytneme podporu pri sťahovaní a hľadaní ubytovania. Ceny mesačných nájmov bytov sa pohybujú od 500 do 600 €. Navyše budete mať prístup k rôznym zamestnaneckým výhodám spoločnosti Barona, ako sú akciové ceny a zľavy do fitness centier, wellness centier, online predajní, ubytovacích a ďalších zariadení po celom Fínsku.

Dátum nástupu – keď nájdeme tých správnych uchádzačov.

Hľadáme profesionálov s týmito schopnosťami a skúsenosťami:

• Pracovné skúsenosti na podobnej pozícii

• Znalosť používania ohýbacích strojov ovládaných pomocou CNC

• Schopnosť upravovať parametre na hranovacom prístroji

• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (minimálne B1)

Ak si myslíte, že táto pozícia je vhodná práve pre vás, pošlite nám váš životopis ešte dnes. Pohovory s vhodnými kandidátmi začneme uskutočňovať ihneď.

Barona Finland zhromažďuje tieto údaje s cieľom potenciálneho náboru nových zamestnancov. Barona Finland bude tieto údaje uchovávať 3 roky po podaní žiadosti o zamestnanie. Svoju žiadosť môžete kedykoľvek stiahnuť zaslaním e-mailu na adresu nordicjobs@barona.fi. Prečítajte si https://policies.barona.fi/a zistite, ako narábame s vašimi údajmi.

  • Slovakia

KESLA OYj

Spoločnosť Kesla je jednou z popredných spoločností, ktoré sú výrobcami lesníckych strojov a zariadení na fínskom trhu. Vyznačuje sa používaním moderných technológií, inováciami a dlhoročnými skúsenosťami, ktoré jej umožňujú uspokojovať potreby aj najnáročnejších zákazníkov.

Pre viac informácií nás kontaktujte
Petronela
petronela.kusa@barona.fi
+421 948 294 304