O nás

ZA ČÍM SI STOJÍME

Našim poslaním je byť nositeľom zmeny, formovať pracovný svet zajtrajška a vyvíjať nové riešenia, ktoré pomôžu ľuďom aj firmám v ich raste. Prichádzajúc do novej éry v oblasti sveta práce sme začali byť globálne aktívni viac ako kedykoľvek pred tým. Na pracovnom trhu sa totiž masívne menia odvetvia, vytvárajú sa nové pracovné oblasti a nový štýl práce, zatiaľ čo staré pracovné pozície zanikajú. Aby sme dokázali reagovať na nové požiadavky trhu a zároveň udržali dynamický a konkurencieschopný severský ekosystém poháňaný najlepšími zručnosťami, rozhodli sme sa pre pôsobenie na medzinárodnej úrovni.

Operujeme a ponúkame pracovné príležitosti najmä v Severských krajinách, ktoré sú v globálnom rankingu každoročne hodnotené ako krajiny s najlepšími podmienkami ako pre život, tak aj pre prácu. Naším cieľom je umožniť, aby sa Vaše kariérne ciele a ambície spojili s tými najlepšími pracovnými príležitosťami, pretože veríme, že šťastní a spokojní zamestnanci sú hnacou silou pri rozvoji blahobytu spoločnosti.

V Barone nájdete partnera, ktorý Vám podá pomocnú ruku pri presune do Fínska, Švédska alebo Nórska. Uľahčíme Vám štart novej kariéry – pomôžeme Vám usadiť sa, zabezpečiť ubytovanie či vybaviť nevyhnutné formality.

S našou asistenciou budete mať všetky potrebné nástroje na vytvorenie nového pracovného života v zahraničí. Okrem toho s nami máte jedinečnú príležitosť rozšíriť si Vaše možnosti v oblasti kariéry a získať nové zručnosti, ktoré Vás posunú vpred.

Sme Vám k dispozícii v anglickom, poľskom, slovenskom, ruskom, estónskom a fínskom jazyku.

 

NÁŠ PRÍBEH

Firma Barona bola založená v roku 1999 a je jedným z lídrov v oblasti personálnych služieb v severských krajinách. Zároveň je najväčšou organizáciou svojho druhu vo Fínsku. V roku 2007 boli otvorené medzinárodné pobočky na Slovensku a v Poľsku, zameriavajúce sa najmä na vyhľadávanie zahraničných špecialistov z oblasti kovopriemyslu, logistiky, stavebníctva, potravinárskeho priemyslu či služieb.

Spoločnosť pôsobí vo viac ako 10 krajinách a má svoje pobočky napríklad vo Fínsku, Švédsku, Nórsku, Poľsku, na Slovensku či v Estónsku.

NAŠE HODNOTY

Filozofia našej firmy stojí na 4 základných pilieroch, ktoré vytvárajú našu DNA. Našou víziou je nájsť predovšetkým ľudí s rovnakými alebo podobnými záujmami a princípmi, ktorí podobne ako my zdieľajú nasledovné hodnoty:

ZODPOVEDNOSŤ

Spolu podporujeme pracovný svet s etickými hodnotami, ktorý ponúka rovnocenné príležitosti pre všetkých. Zastávame transparentné fungovanie podporujúce rozmanitosť a rešpektujúce rozdiely. Sme presvedčení, že na pracovnom trhu si každý zaslúži nájsť svoje miesto. Ak to bude potrebné, budeme sa venovať aj zložitejším situáciám a popritom rozvíjať naše vlastné firemné operácie. V Barona Finland sa navzájom podnecujeme k tomu, aby každý z nás konal zodpovedne s úmyslom pomôcť druhému človeku.

ODVAHA

Sme vždy otvorení novým výzvam, podporujeme skúšanie nových vecí a nebojíme sa chýb. Našim cieľom nie je nasledovať druhých, ale byť priekopníkmi. Stanovili sme si ambiciózne ciele, prostredníctvom ktorých tvoríme šťastnejší a spravodlivejší pracovný svet. Vážime si tých, ktorí sa neboja na seba prevziať zodpovednosť, sú iniciatívni a prídu s vlastnými nápadmi prostredníctvom využitia svojho plného potenciálu a silných stránok.

SLOBODA

Dávame ľuďom slobodu, aby mohli byť presne tými, kým chcú byť. Zároveň zamestnancom ponúkame možnosť pracovať štýlom, ktorý im vyhovuje, pokiaľ rešpektujú princípy a zásady, ktoré sme si spoločne stanovili. S nami nemusíte skrývať žiadnu časť Vášho života, či už ide o Vaše náboženstvo, presvedčenia, záľuby, alebo iné veci, ktoré sú pre Vás dôležité. Veríme ľuďom a pracovnému svetu, ktorý slúži v ich prospech, a nie naopak.

SPOLUPRÁCA

Spoluprácou robíme pracovný svet šťastnejším. Naše schopnosti a odbornosť spoločne zdieľame s našimi kolegami, zamestnancami a zákazníkmi. Vzájomne rešpektujeme rôzne názory a v prípade potreby sa snažíme spoločne hľadať vhodné riešenia. Zdôrazňujeme našu spoločne vykonanú prácu a sme vďační za spoločné úspechy, ktoré oslavujeme ako jeden tím.

BARONA V ČÍSLACH

30000

0

ľudí, ktorí s nami už našli prácu

700

0

náborárov, ktorí hľadajú uchádzačov z celého sveta

70

0

pobočiek po celom svete