Ak Vám nevyhovuje žiadna z našich súčasných pozícií, no myšlienka práce v jednom zo Severských štátov Vám príde lákavá, môžete nám poslať otvorenú prihlášku cez náš kontaktný formulár. Napíšte nám s čím máte skúsenosti a o aký typ práce by ste mali záujem. Naši náborári starostlivo prezrú každý formulár a na základe uvedených informácií urobia maximum pre to, aby našli prácu, ktorá bude vyhovovať Vašim predstavám. 

Pri vypĺňaní kontaktného formuláru sa prosím uistite, že ste uviedli o aký typ práce by ste mali záujem, aké sú Vaše doterajšie pracovné skúsenosti a v ktorých krajinách by ste chceli pracovať.

 

KEDY JE DOBRÉ POSLAŤ KONTAKTNÝ FORMULÁR?

V prípade, že máte pochybnosti a neviete, či je vhodné poslať kontaktný formulár, tu je zopár užitočných typov, ktoré vám pomôžu sa správne rozhodnúť:

  • Máte záujem o špecifickú pracovnú pozíciu či oblasť, no nenašli ste vhodnú pracovnú ponuku.  
  • Viete, pre akú spoločnosť by ste chceli pracovať, no pre túto chvíľu pre vás nemajú pracovné miesto. 
  • Máte expertízu, vedomosti alebo skúsenosti, ktoré sú práve „v kurze“ a domnievate sa, že by mohli byť prínosom pre jedného z našich klientov. 
  • Náš kontaktný formulár je dobrým prostriedkom aj na preukázanie vašej veľkej motivácie a odhodlania nájsť si vysnívanú prácu vo vami vybranej destinácii. Každá firma ocení motivovaných a iniciatívnych uchádzačov.
  • Neváhajte nám kontaktný formulár poslať aj v prípade, ak chcete s našimi náborármi  zostať v nezáväznom kontakte. 

 

AKO POSLAŤ KONTAKTNÝ FORMULÁR?

Kliknite na Poslať kontaktný formulár. Otvorí sa vám nová stránka, kde musíte kliknúť na „Apply job. V ďalšom kroku je potrebné vyplniť niekoľko políčok, priložiť Váš životopis (najlepšie v anglickom jazyku) a napísať krátky sprievodný text (voliteľné). Ak si myslíte, že je potrebné doložiť dodatočné certifikáty, ktoré deklarujú vašu expertízu, máte možnosť priložiť viac súborov. 

 

ČO SA STANE PO TOM, ČO ODOŠLEM KONTAKTNÝ FORMULÁR?

Naši kolegovia pravidelne prechádzajú všetky nové kontaktné formuláre a snažia sa urobiť maximum pre to, aby Vám našli vhodné pracovné miesto hneď alebo v blízkej budúcnosti. Kontakt od nich tak môžete očakávať v momente, kedy nájdu pracovnú ponuku vyhovujúcu ako vašim skúsenostiam, tak aj požiadavkám a preferenciám uvedeným v texte kontaktného formuláru. Prosím, berte na vedomie, že napriek našej maximálnej snahe nemáme priestor pre zasielanie individuálnej spätnej väzby pre každú žiadosť. 

Ak máte otázky o našej agentúre, výberovom procese či práci v zahraničí ako takej, navštívte prosím sekciu „Často kladené otázky (FAQ)“. 

To, či máme v ponuke pracovnú pozíciu šitú na vašu mieru môžete zistiť v našich aktuálnych ponukách práce: